X
تبلیغات
زولا

ازدواج - گل نرگس
بررسی مسائل ازدواج - مشکلات ازدواج - آمار طلاق - مدیر فرزانه شکاری


هر ازدواجی دارای فراز و نشیب هایی است که گاهی مشکلاتی را به وجود می آورد. باید در زندگی درست راندن را یاد گرفت چون چیزی که اهمیت دارد قوانین این مسیر است که باید آن را بشناسید و بدان عمل نمایید. این کار باعث تحکیم خانواده و لذت بردن از زندگی می گردد.

ایجاد عشق و تعادل درونی، ملالت ها و سرخوردگی های روزانه را از میان می برد و شعله های عشق میان زوجین را شعله ور تر می سازد. برای مثال اگر از همسرتان تعریف کنید و قدردان او باشید؛ یا وقتی به خانه می آید خوشحالی خود را ابراز دارید او هم از این مسئله شادمان می شود.

یا اگر با او متحد باشید از طوفان های زندگی مصون می مانید. کاری که به وسیله ی آن از همسرتان پشتیبانی کرده و اگر در دنیای بیرون مشکلی برایش پیش آید طرف او را می گیرید. دوست بودن با شریک زندگی تان را فراموش نکنید چرا که به مرور زمان باعث دست یابی به موفقیت و ایجاد هیجان و انگیزه در خانواده می گردد.

با دانستن این امر که "هیچ کس در دنیا کامل نیست" شما می توانید در مورد ازدواجتان احساس ناامیدی نکنید و در مورد تغییرات همسرتان او را در حالت تدافعی قرار ندهید؛ چون لزوماً او تغییر نخواهد کرد. این تصور که اگر "همسرتان ١٠ درصد بد است" به این معناست که ٩٠ درصد خوبی هم دارد و به شما کمک می کند تا با یک تصمیم درست او را تغییر دهید وعیب هایش را برطرف سازید. با این کار حس ستایش او را بر می انگیزید و زمینه ای را فراهم می آورید تا ناکامل بودن خود را بپذیرد. گاهی اوقات خودمان را نیز باید به خاطر وضع نا به سامان زندگی مان سرزنش کنیم چون با این کار عدالت را برقرار ساخته ایم. بنابراین خصوصیاتی را که برای تان ارزش دارند را در خودتان نیز ببینید.منابع این نوشتار محفوظ است.

پنج‌شنبه 11 تیر 1394 | 09:21 | ----- | نظرات (2)

درباره وبلاگ
من فرزانه شکاری فـارغ التـحصیل رشـته کشاورزی هستم شـاید تعـجـب کـنیـد و بپرسید که رشته کـشـاورزی چـه ربطـی به مسئله ازدواج دارد در ایـن رابطـه بـایـد بگـویـم کـه مـن همیشـه مشـتاق انجام کـاری سـودمـند برای مردم جامـعه بـوده ام و اینکه درحال حاضر یکی از مشـکلات جامعه ما همـیـن مسـئـله ازدواج اسـت امر بدیهی به نظر می رســد بـه هـمـین لـحاظ بنده بـا تیـب خـاطـر ایــن پـایگـاه را راه اندازی کردم تا با این کار کمک کوچک به جوانان کشور کرده باشم
منو وبلاگ
صفحات
لینک های ویژه
لینک های دوستان
-- لینک های مفید
-- لینک های تبادلی
-- آمار بازدید ها

18157
-- نظرات زیبای دوستان
مادر تنها کسیست که می توان دوستت دارم هایش را باور کرد،حتی اگر نگوید... ------------------------------------------- تو یه کـتاب خـوندم که مـهریه زیاد باعـث میشه کـه شـوهر احـساس کـنه بهـش تحمیل شده و همین کامشو طوری تلخ می کنه که نتونه از تـه دل بـه زن محبت کنه

فال حافظ


Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت

داستان روزانه
.